O blogu

O mnie

Nazywam się Tomasz Grabski – moją pasją jest bezpieczeństwo oraz blog BezpiecznyPolak.pl. Prywatnie jestem mężem i ojcem, którego rodzina i jej bezpieczeństwo jest najistotniejszą wartością.

Bezpieczeństwo to moja pasja

Od kilkunastu lat prywatnie i zawodowo zajmuję się tematyką bezpieczeństwa w szerokim zakresie. Dlaczego prywatnie? Bezpieczeństwem zajmuje się z zamiłowania, ponieważ uważam, że jest to najistotniejszy aspekt każdego społeczeństwa. Dlaczego zawodowo? Moja kariera zawodowa od samego początku związana jest z w branżą ochrony osób i mienia, którą rozpoczynałem od stanowiska pracownika ochrony, poprzez zastępcę szefa ochrony, szefa ochrony kończąc na stanowisku kierowniczym. Przez ponad 2 lata byłem Prezesem Polskiego Stowarzyszenia Pracowników Ochrony.

Blog o bezpieczeństwie

Blog Bezpieczny Polak jest miejscem, w którym staram się przekazać całą moją wiedzę z zakresu bezpieczeństwa zdobytą podczas mojej pracy oraz „samoedukacji”. Dodatkowo studiuję kierunek „Bezpieczeństwo Narodowe” po to, aby pogłębić swoją wiedzę z zakresu bezpieczeństwa i następnie przekazać ją właśnie Tobie.

Zastanawiasz się, czy warto czytać mój blog?

Odpowiedz sobie na poniższe pytania:

  • Czy chcesz być bezpieczny?
  • Czy uważasz, że w dzisiejszym świecie istnieje wiele zagrożeń?
  • Czy chcesz zapewnić bezpieczeństwo swoim bliskim?
  • Chcesz wiedzieć, skąd biorą się zagrożenia?
  • Chcesz wiedzieć, jak skutecznie przeciwdziałać zagrożeniom?
  • Chcesz wiedzieć, ile kosztuje bezpieczeństwo?
  • Chcesz wiedzieć, gdzie szukać pomocy w przypadku zagrożenia?

Jeśli wszystkie odpowiedzi są na TAK, to ten blog jest właśnie dla Ciebie i jesteś świadomy istniejących zagrożeń.

Moja serdeczna prośba

Bloga piszę w moim prywatnym czasie i robię to dla Ciebie, jeśli popierasz moje stanowisko w danej sprawie, to proszę dodaj swój komentarz lub jeśli się z nim nie zgadzasz, to tym bardziej skomentuj mój wpis. Twój komentarz będzie swego rodzaju „motywatorem” do dalszego pisania i dzielenia się wiedzą. Dziękuję 🙂 Jednocześnie proszę pamiętaj, że nie jestem profesorem (jeszcze), ani tym bardziej generałem (nigdy nie będę) i podobnie jak Ty mogę się mylić w niektórych kwestiach.

Uważasz, że blog jest przydatny!

Jeśli twierdzisz, iż blog jest przydatny, a treści w nim zawarte są ciekawe i chcesz być na bieżąco z moimi wpisami, to zapisz się do newslettera. Gwarantuję Ci, że nie będę wysyłał spamu czy też innych śmieci (sam dostaję od 50 do 200 niechcianych maili (spamu) dziennie na moje skrzynki). Newsletterem wysyłam tylko powiadomienia o nowych wpisach. Jeśli kiedykolwiek wyśle Ci coś innego, to po prostu wypisz się z niego. 🙂

 

 

Życzę udanej i miłej lektury
Pozdrawiam serdecznie

Tomek