Konferencja bezpieczeństwa narodowego 4-6 październik 2017

Uważasz, że to dobry artykuł! Udostępnij go znajomym:
Facebook
LinkedIn
Google+
https://bezpiecznypolak.pl/konferencja-bezpieczenstwa-narodowego-4-6-pazdziernik-2017/
Twitter

Dzisiaj chcę zaproponować Wam udział w VII Konferencji Bezpieczeństwa Narodowego, która organizowana jest przez Stowarzyszenia Wspierania Bezpieczeństwa Narodowego (SWBN) oraz Krajowego Stowarzyszenia Ochrony Informacji Niejawnych (KSOIN). Uprzedzam, że nie jest to artykuł sponsorowany.

Najpierw kilka informacji na temat konferencji, po czym przedstawię moją opinię o wydarzeniu. Naturalnie będę uczestniczył w tej konferencji w październiku br., a więc możecie spodziewać się mojej relacji i opinii z jej przebiegu.

Informacje o konferencji

Bezpieczeństwo narodowe, globalne i gospodarcze to hasła przewodnie konferencji. Są to hasła bardzo ogólnie, lecz w agendzie konferencji możemy znaleźć szczegóły wydarzenia. Moją uwagę przykuły takie tematy jak:

Bezpieczna Polska w stabilnej i bezpiecznej Europie, czyli konflikty wewnątrz Unii, zewnętrzne zagrożenia granic Unii i Europy, oraz Unia i NATO gwarantem pokoju, naszego bytu narodowego i dalszego rozwoju.
Wykładowcami w tym zakresie będą: gen. prof. Mieczysław Bieniek, gen. bryg. prof. dr hab. Stanisław Koziej, prof. zw. dr hab. Jan Widacki.

Krajowy Plan Zarządzania Kryzysowego – jego rola i znaczenie dla bezpieczeństwa, gdzie wykładał będzie gen. bryg. Janusz Skulich.

Obszary, obiekty, urządzenia podlegające obowiązkowej ochronie. Zarządzanie bezpieczeństwem obiektów – ich ochrona w okresie kryzysu i wojny, gdzie wykładał będzie insp. Dariusz Deptała.

Analiza zagrożeń, szacowanie i zarządzania ryzykiem. Znaczenie ciągłości działania, gdzie wykładał będzie płk dr inż. Dobrosław Mąka.

Oraz wiele innych ciekawych tematów

Konferencja odbędzie się w hotelu „Dębowiec” w Bielsko-Białej w dniach 4-6 października 2017 r.

Więcej szczegółów o konferencji możecie znaleźć na stronie kbn.ksoin.pl

Czy warto uczestniczyć w konferencji?

Konferencja Bezpieczeństwo Narodowe to w mojej ocenie bardzo dobra okazja do poszerzenia swojej wiedzy. Nie mniej jednak mnie zależy również na poznaniu wielu ciekawych ludzi z branży bezpieczeństwa, z którymi rozmowa w kuluarach to niezwykła dawka inspiracji. Dodatkowe można uzyskać ciekawe kontakty, które umożliwiają pogłębianie wiedzy i umiejętności w przyszłości.

Jak możecie zauważyć w agendzie konferencji wykładowcami nie są tylko osoby z prywatnych firm. Dlaczego to takie istotne? Z mojego konferencyjnego doświadczenia wiem, że bardzo często wykładowcy traktują tego rodzaju konferencje jako znakomitą okazję do promocji swojej firmy – znacie to? Dlatego też staram się wybierać na takie konferencje gdzie liczba takich osób jest ograniczona co najmniej do połowy.

Naturalnie nie neguję tutaj ekspertów z firm prywatnych, ale często zdarza się, że przesadzają oni z autopromocją. Taka konferencja wygląda wtedy ja czasopismo, w którym co druga strona to reklama.

Z agendy wynika, że konferencja KSOIN i SWBN będzie inna. Z rady programowej można śmiało wywnioskować, iż konferencja będzie miała wysoki poziom edukacyjny.

Niezwłocznie po zakończeniu konferencji opublikuję relację… myślę, że będzie to 8 października.

 

Uważasz, że to dobry artykuł! Udostępnij go znajomym:
Facebook
LinkedIn
Google+
https://bezpiecznypolak.pl/konferencja-bezpieczenstwa-narodowego-4-6-pazdziernik-2017/
Twitter

Podobne wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


Nazywam się Tomasz Grabski. Zawodowo i prywatnie zajmuje się bezpieczeństwem.
Za pomocą mojego bloga chcę Ci przekazać zdobytą wiedzę w zakresie Twojego codziennego bezpieczeństwa.

Więcej o mnie…

Facebook
Wyszukiwarka
Blogi, które warto odwiedzić
Znajdziesz mnie na
Znajdź mnie na FacebookuZnajdź mnie na Google+Znajdź mnie na TwitterzeZnajdź mnie na LinkedInZasubskrybuj blog przez RSS
Copyrights © 2017 BezpiecznyPolak.pl. All Rights Reserved.