JAK ŚLEDZIĆ BLOGA?

Otrzymuje wiele zapytań związanych z możliwościami śledzenia bloga BezpiecznyPolak.pl. Dlatego też postanowiłem stworzyć mały poradnik, który zawiera 6 sposobów na szybkie śledzenie bloga. Mam nadzieje, że poniższe wskazówki pomogą wam oszczędzić czas.

Życzę owocnej lektury bloga.

 

1. Newsletter

Newsletter to jedno z najlepszych narzędzi do śledzenia bloga. W przypadku zapisanie się do newslettera mojego bloga masz mogą gwarancję na to że:

– nikomu nie udostępnię twojego emaila
– nikomu i nigdy nie sprzedam twojego emaila (zresztą potrzebowałbym osobnej zgody)
– będziesz otrzymywał emaile tylko i wyłącznie z informacją o nowych wpisach (artykułach)

 

 

Przykładowy email wysyłany z bloga BezpiecznyPolak.pl

2. RSS

Czytnik RSS to bardzo popularne narzędzie osób, które mają potrzebę przegladania informacji publikowanych na kilkudziesięciu lub nawet kilkuset stronach.

Adres RSS BezpiecznyPolak.pl: http://feeds.feedburner.com/BezpiecznyPolak

3. Facebook

Na facebooku posiadasz aż dwie możliwości śledzenia bloga. Pierwsza z nich to kliknięcie „Lubię to”, a druga to kliknięcie funkcji „Obserwowanie”.

 

 

Obserwowanie:

4. LinkedIn

LinkedIn to mój faworyt wśród portali społecznościowych. Na nim również możesz obserwować bloga, ponieważ każdy wpis jest tam publikowany.

Adres RSS BezpiecznyPolak.pl: https://www.linkedin.com/in/tomasz-grabski/

5. Twitter

Każdy, kto lubi troszkę sobie „poćwierkać”, może obserwować wpisy na Twitterze klikając poniższy przycisk.

 

 

6. Google+

W Polsce Google+ jest mało popularny, lecz są osoby, które namiętnie z niego korzystają. Dlatego też wpisy z bloga są również na tej platformie publikowane. Aby obserwować za pomoca Google+ kliknij poniższy przycisk.