Bezpieczna Kobieta, Bezpieczna rodzina, Inne, Samoobrona

Jak przetrwać w miejskiej dżungli?

Ostatnio otrzymuję od moich czytelników bardzo dużo e-maili w przeróżnych sprawach. Z góry chciałbym wszystkich autorów e-maili przeprosić za długi czas oczekiwania, ale ilość korespondencji mnie przerasta 🙂

Nie mniej jednak z całości codziennie staram się wyłuskać perełki. Taką wiadomością jest prośba Pana Piotra Janiszewskiego z Fundacji Realia Kariery.

Poniżej treść e-maila od Pana Piotra:

Dzień Dobry Panie Tomaszu,

Piotr Janiszewski z tej strony z Fundacji Realia Kariery. Chciałbym Pana zainteresować i Państwa czytelników świetnym projektem społecznym fundacji – szkoleniami z bezpieczeństwa. Może zachęcić to Pana czytelników. Projekt był również nagłaśniany w TVP Warszawa.

W załączeniu przesyłam informację na ten temat oraz banner. Może podzieli się Pan ciekawym wydarzeniem na blogu i w mediach społecznościowych? Myślę, że informacja w załączniku zaciekawi Pana czytelników. Chciałbym przesłać Panu również kilka materiałów związanych z bezpieczeństwem, które otrzymają uczestnicy – prosiłbym tylko o Pana adres.

Pozdrawiam serdecznie.
Piotr Janiszewski

W związku z tym iż to wydarzenie idealnie zlewa się z tematyką mojego bloga postanowiłem wypromować je na blogu oraz portalach społecznościowych związanych z blogiem.

Bezpłatne warsztaty z bezpieczeństwa dla starszych i młodszych

Warsztaty, o jakich mowa są zatytułowane „Jak przetrwać w miejskiej dżungli – o bezpieczeństwie między pokoleniami”. Są one organizowane przez Fundację Wspierania Rozwoju „Realia Kariery” i współfinansowane ze środków Samorządu Województwa Mazowieckiego.

Co bardzo istotne warsztaty są bezpłatne dla każdego kto chce poprawić swoje bezpieczeństwo.

Zachęcam do udziału w warsztatach

Jako autor bloga BezpiecznyPolak.pl, gorąco zachęcam do udziału w warsztatach, ponieważ prowadzone są przez ekspertów z wieloletnim doświadczeniem zawodowym. Wasza wiedza zostanie pogłębiona o takie zagadnienia, jak zabezpieczenie się przed napadem, agresją i itp. Dodatkowo dowiemy się co zrobić, gdy dojdzie do niebezpiecznej sytuacji.

Jak przekonują organizatorzy każdy z uczestników będzie mógł przekonać się, jak zachowywać się w potencjalnie niebezpiecznych sytuacjach:
Jak zachować się, kiedy w tramwaju siedzi koło nas kilka podejrzanych osób?
Co zrobić, kiedy będę świadkiem niebezpiecznej sytuacji na ulicy?
Jak zachować się w przypadku strzelaniny na ulicy i zagrożenia terrorystycznego?
Jak nie dać się oszukać metodą „na wnuczka” i jak ochronić przed tym swoich dziadków?
Niespodzianką dla uczestników będzie również szkolenie z rozpoznawania różnego typu broni.

 

Warsztaty, które już się odbyły:
30-31 sierpnia (środa – czwartek)
7-8 września (czwartek-piątek)

Najbliższe warsztaty:
13-14 września (środa-czwartek)
18-19 września (poniedziałek-wtorek)

Więcej informacji na stronie: http://realiakariery.pl/o-bezpieczenstwie-miedzy-pokoleniami/

Gorąco polecam Tomasz Grabski BezpiecznyPolak.pl

 

Jak przetrwać w miejskiej dżungli? Dziś rusza cykl bezpłatnych warsztatów z bezpieczeństwa dla starszych i młodszych. Uczestnicy dowiedzą się między innymi jak unikać zagrożeń na ulicy, albo co zrobić kiedy już zostaniemy napadnięci.#tvp3warszawa

Opublikowany przez TVP3 Warszawa na 30 sierpnia 2017

 

Poprzedni artykuł Następny Artykuł

Posty, które mogą Cię zainteresować

Brak komentarzy

Zostaw komentarz