Inne

Blog Ratowniczy.net

Dzisiejszy wpis rozpoczyna serię nietypowych artykułów, w których będę polecał inne blogi związane z bezpieczeństwem. Naturalnie będę polecał tylko takie blogi, które posiadają artykuły oraz autorów pozytywnie wpływających na bezpieczeństwo.

Podobne wpisy będę publikował, w każdy piątek w ramach serii „Podsumowanie tygodnia”.

Dziś polecam Wam Grzegorza Nowaka, który prowadzi bloga Ratowniczy.net.

Blog Ratowniczy.net

Grzegorz Nowak prowadzi swojego bloga od 2007 roku, czyli jak na blogowe standardy to bardzo długo. Ratowniczy.net w całości poświęcony jest ratownictwu medycznemu i tematami z nim powiązanymi.

Blog posiada juz blisko 500 wpisów i jest świetnym poradnikiem dla ratowników medycznych oraz osób chcących wstąpić w szeregi tego zawodu. Blog jest bardzo czytelny i nie zawiera niepotrzebnych widżetów oraz innych urozmaiceń.

Jak twierdzi Grzegorz Nowak blog Ratowniczy.net przekracza obecnie 30 000 użytkowników miesięcznie, co jest dobrym wynikiem. Pokazuje, to że blog jest regularnie odwiedzany przez wielu fanów.

Ratownictwo Po Godzinach

Grzegorz Nowak prowadząc bloga wpadł na genialny pomysł organizowania spotkań ludzi związanych z ratownictwem medycznym. Spotkania są organizowane pod nazwą Ratownictwo Po Godzinach.

Potwierdzeniem sukcesu tego projektu jest fakt, że odbywa się on w kilkunastu miastach w Polsce a w jego pracę zaangażowanych jest kilkanaście osób z całej Polski. Co bardzo istotne na spotkania w ramach Ratownictwo Po Godzinach mogą przychodzić osoby spoza grona ratowników medycznych. Coś mi się wydaje że będę regularnym uczestnikiem.

Strona poświęcona projektowi Ratownictwo Po Godzinach: http://ratownictwopogodzinach.pl

Media społecznościowe

Żaden blog nie może obejść się bez mediów społecznościowych. ratowniczy.net również takowe posiada m.in na Facebooku. Fanpage znajduje się pod adresem https://www.facebook.com/ratowniczy i posiada ponad 20 000 fanów, co również dowodzi jakości wpisów dokonywanych przez Grzegorza Nowaka.

Sklep

Na koniec polecam wam również sklep prowadzony w ramach bloga znajdujący się pod adresem Ratowniczy.cupsell.pl.

Gorąco polecam zapisanie się do newslettera oraz polubienie Fanpage Ratowniczy.net.

 

Jeśli posiadacie informacje o ciekawych blogach związanych z szeroko rozumianym bezpieczeństwem to proszę prześlijcie mi jego adres na maila.

Poprzedni artykuł Następny Artykuł

Posty, które mogą Cię zainteresować

2 komentarze

  • Odpowiedz O pożarnictwie na Blog-ppoz.pl - Bezpieczny Polak 18 sierpnia 2017 at 17:59

    […] Poprzednim razem polecałem wam bloga Ratowniczy.net […]

  • Odpowiedz Blog o danych osobowych - Sylwiaczub.pl - Bezpieczny Polak 25 sierpnia 2017 at 17:46

    […] O pożarnictwie na Blog-ppoz.pl Blog Ratowniczy.net […]

  • Zostaw komentarz