24 kroki do sukcesu. Kariera pracownika ochrony

Uważasz, że to dobry artykuł! Udostępnij go znajomym:
Facebook
LinkedIn
Google+
https://bezpiecznypolak.pl/24-kroki-do-sukcesu-kariera-pracownika-ochrony/
Twitter

Wszystko zaczęło się 28 stycznia 2017 roku, czyli niecałe 6 miesięcy temu. Spotkałem wtedy mojego znajomego, z którym kiedyś pracowałem na stanowisku pracownika ochrony. W trakcie rozmowy powiedział mi, że stara się o pracę w Policji i że powodem jego decyzji jest kwestia finansowa. W trakcie rozmowy zgodziłem się z jego argumentami i pogratulowałem mu decyzji.

Pracownik ochrony i niskie zarobki?

Po powrocie do domu cały czas miałem w głowie rozmowę z Piotrem. Zastanawiałem się, czy naprawdę w branży ochrony osób i mienia nie można zarobić więcej niż w Policji? Odpowiedź na to pytanie wydaje się oczywista, lecz wiedząc o tym, że w naszym świecie nie ma zbyt wiele oczywistych rzeczy, to postanowiłem głębiej się nad tym zastanowić.

Odbyłem wtedy kilka rozmów z pracownikami ochrony oraz funkcjonariuszami Policji. Wszyscy twierdzili, że więcej zarabia Policjant i ma więcej świadczeń oraz udogodnień. Wtedy właśnie zdałem sobie sprawę z tego, że oni nie mają racji. Dlaczego? Ponieważ osobiście znam mnóstwo przypadków, gdzie pracownik ochrony zarabia więcej. Nie mniej jednak większość pracowników ochrony nie ma pojęcia co zrobić, aby zarabiać więcej.

Sukces ochroniarza

Wiele osób myśli, że większy zarobek przyjdzie do nich po tym jak machną czarodziejską różdżką siedząc przez ekranem telewizora lub przeglądając magicznego Facebooka. Takim osobom życzę powodzenia w spełnianiu marzeń.

Natomiast jeśli jesteś osobą, która chce osiągnąć sukces zawodowy i zarabiać zdecydowanie więcej niż funkcjonariusz Policji to dobrze trafiłeś.

Dlaczego jestem zdania że pracownik ochrony może zarabiać więcej niż Policjant? Jeśli ktoś mówi mi że coś jest nie możliwe to staram się sprawdzić czy faktycznie tak jest. W tym przypadku nie było inaczej, ponieważ postanowiłem sprawdzić, dlaczego część pracowników ochrony potrafi zarabiać dużo więcej i mieć z tej pracy olbrzymią satysfakcję.

Kariera pracownika ochrony

Doszedłem do banalnie prostego wniosku. Otóż osoby, które osiągnęły sukces w branży ochrony osób i mienia są odpowiednio zorganizowane i posiadają system działania, który sprawia że wyróżniają się spośród reszty. Dowodem na moje stwierdzenie jestem Ja sam. Postanowiłem zapisać wszystkie moje działania, jakie na co dzień wykonuje i połączyłem to z wywiadem wśród znajomych, którzy również odnoszą sukcesy zawodowe, co doprowadziło do powstania poradnika dla pracowników ochrony.

Wiesz co jest najgorsze w tym wszystkim? To że ja sam chciałbym mieć taki poradnik jak rozpoczynałem przygodę w branży security. Niestety musiałem popełnić mnóstwo błędów i odnieść mnóstwo porażek, aby zacząć odnosić sukcesy w życiu zawodowym.

24 kroki do sukcesu

Poradnik o jakim mówię nosi tytuł:

Kariera pracownika ochrony. Jak osiągnąć sukces w ochronie i zarabiać więcej niż funkcjonariusz Policji?

System 24 kroków do osiągnięcia sukcesu zawodowego.

Więcej na jego temat dowiesz się na stronie SukcesOchroniarza.pl

Początkowo myślałem, że będę przekazywał tego e-booka za darmo, ale w trakcie jego pisania pomyślałem, że jeśli ktoś otrzyma go bezpłatnie, to najprawdopodobniej w ogóle go nie przeczyta. Ściągnie, przejrzy i wrzuci do folderu „E-booki do przeczytania kiedyś tam”. Natomiast jeśli wyda na niego swoje ciężko zarobione pieniądze, to sumienie nie pozwoli mu go nie przeczytać.

Na koniec!

Pamiętaj, że nie wystarczy kupić ten poradnik!
Nie wystarczy go przeczytać!
Tylko wiedza zastosowana w praktyce oraz ciężka praca, pozwoli Ci osiągnąć sukces zawodowy.

Uważasz, że to dobry artykuł! Udostępnij go znajomym:
Facebook
LinkedIn
Google+
https://bezpiecznypolak.pl/24-kroki-do-sukcesu-kariera-pracownika-ochrony/
Twitter

Podobne wpisy

1 komentarz

  1. Paweł Bilko napisał(a):

    Posiadam obydwa e-booki, i ten darmowi i płatny. Od jakiegoś czasu mi chodziło po głowie napisanie poradnika dla młodych ochroniarzy, Jeżeli się zdecyduje to mam już wysoko postawiona poprzeczkę. Teraz to już jest wyzwanie na miarę moich ambicji i konkurencja na odpowiednim poziomie. Dzięki Tomaszu za motywacje do tego by móc konkurować na nowych płaszczyznach.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


Nazywam się Tomasz Grabski. Zawodowo i prywatnie zajmuje się bezpieczeństwem.
Za pomocą mojego bloga chcę Ci przekazać zdobytą wiedzę w zakresie Twojego codziennego bezpieczeństwa.

Więcej o mnie…

Bezpieczny Polak ambasadorem projektu

Wyszukiwarka
Blogi, które warto odwiedzić
Znajdziesz mnie na
Znajdź mnie na FacebookuZnajdź mnie na Google+Znajdź mnie na TwitterzeZnajdź mnie na LinkedInZasubskrybuj blog przez RSS
Copyrights © 2017 BezpiecznyPolak.pl. All Rights Reserved.